Collection: Build Your Own Pick N Mix
Unleash your sweet tooth with our Build Your Own Pick N Mix Lollies!
This delightful treat allows you to create your personalized assortment of lollies. Simply add 100g of your favourite lollies to the cart, and we'll pack them all together into one irresistible bundle. Perfect for satisfying your cravings or for sharing with friends. Mix and match flavours and colours to craft a unique, customized lolly experience that's as fun as it is tasty!
-
Sold out
Strawberries & Cream
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / perSold out -
Pineapples
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sold out
-
Cola Bottles
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Clouds - Strawberry
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sour Cola Bottles
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Jersey Caramels
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sour Lizards
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Watermelon Slices
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / perSold out -
Clouds - Blueberry
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Gummi Octopus
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Killer Pythons
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
UK - Strawberry Milkshake Bottles
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Brite Crawlers
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
NZ - Sour Strawberries
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
NZ - Sour Grapes
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Pizza Slices
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Mega Sour Blue Slices
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Witchettie Grubs
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Snakes Alive
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Gummy Bears
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sold out
-
Sour Peach Hearts
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Gummi Lips
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Raspberries and Blackberries
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / perSold out -
Fried Eggs
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
USA - Mini Gummi Butterflys
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
UK - Bubblegum Bonbons
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Oiled Strawberries
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
UK - Fizzy Blue Raspberries
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
UK - Strawberry Bonbons
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Watermelon Sharks
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Chicken Feet
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Jar - Minimum 14 Selections
Regular price $6.00 AUDRegular priceUnit price / perSold out -
Clouds - Grape
Regular price $2.50 AUDRegular priceUnit price / per